Guild Wars 2 PvP Sistemi Hakkında Yeni Detaylar

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Guild Wars 2 PvP Detayları

Yakın bir tarihte Variance isimli bir Guild Wars 2 fan sayfası oyunun yapım ekibiyle kısa bir röportaj yapmayı başardı. Guild Wars 2‘yi beklerken oyunun yenilikçi PvP sistemi hakkında artık daha fazla bilgiye sahibiz.

Programcı John Corpening’e göre oyun yayınlandığında World vs World savaşları için üç dünyayı birleştiren dört harita olacak. Her dünyanın ana haritası merkez haritaya bağlanacak ve her takım merkez haritayı geçtikten sonra düşmanın ana haritasını ele geçirmeye çalışacak. Yani merkez harita üç dünyanın savaşlarının en yoğun yaşandığı yer olacak.

Oyuncular kendi bölgelerinde ve merkezde belli stratejik noktaların kontrolünü ellerinde tutarak haritada üstünlük kurmaya çalışacaklar. İster tek başınıza, ister grup olarak oynamayı tercih edin, WvW tüm oyuncuların ihtiyacını karşılıyor. Grup halinde savaşmak istemiyorsanız düşmanın tedarik noktalarını kesmek gibi alternatif görevleri üstlenebiliyorsunuz.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar