Hideo Kojima ve Guillermo del Toro güçlerini Silent Hills için birleştiriyor

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Silent Hills

Başlığı yanlış okumadınız bu kez Silent Hill değil, Silent Hills ile karşı karşıyayız. Serinin yıllardır düşüşte olan beğeni ivmesi Hideo Kojima ve Guillerme del Toro gibi iki dahinin ipleri ele alması ile ciddi bir tırmanışa geçecektir diye düşünüyorum.

Metal Gear serisinden (tüm seri baş yapıttır) tanıdığımız Hideo Kojima ve Yetimhane, Mama ve Pasifik Savaşı gibi başarılı filmlerden tanıdığımız Guillermo del Toro yeni bir Silent Hill oyunu üzerinde çalışıyorlar. Dün Gamescom’da duyurulan ve Playstation Store‘dan indirilebilen P.T. teaser’ın gizemini çözebilenler (aşağıdaki youtube videosunu izlerseniz kolay olmadığını göreceksiniz) Silent Hills‘ın Kojima ve del Toro liderliğinde geliştirilmekte olduğunu, ayrıca oyunun baş rolünde The Walking Dead dizisinden tanıdığımız Daryl karakterini oynayan Norman Reedus‘un ve müziklerinde yine üstat Akira Yamaoka‘nın çalıştığını öğrenmiş oldular.

Aşağıda FOX Engine ile geliştirilen bu interaktif teaser’ı bitirmeyi başaran bir oyuncunun youtube’a yüklediği videoyu izleyebilirsiniz. Unutmadan, interaktif PT teaser’ını oynayabilmeniz için PS4 sahibi olmanız gerektiğini belirtelim.

PT Teaser (Silent Hills) Tam Çözüm

Silent Hills

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

1 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

2 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar