Hideo Kojima ve Guillermo del Toro güçlerini Silent Hills için birleştiriyor

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Silent Hills

Başlığı yanlış okumadınız bu kez Silent Hill değil, Silent Hills ile karşı karşıyayız. Serinin yıllardır düşüşte olan beğeni ivmesi Hideo Kojima ve Guillerme del Toro gibi iki dahinin ipleri ele alması ile ciddi bir tırmanışa geçecektir diye düşünüyorum.

Metal Gear serisinden (tüm seri baş yapıttır) tanıdığımız Hideo Kojima ve Yetimhane, Mama ve Pasifik Savaşı gibi başarılı filmlerden tanıdığımız Guillermo del Toro yeni bir Silent Hill oyunu üzerinde çalışıyorlar. Dün Gamescom’da duyurulan ve Playstation Store‘dan indirilebilen P.T. teaser’ın gizemini çözebilenler (aşağıdaki youtube videosunu izlerseniz kolay olmadığını göreceksiniz) Silent Hills‘ın Kojima ve del Toro liderliğinde geliştirilmekte olduğunu, ayrıca oyunun baş rolünde The Walking Dead dizisinden tanıdığımız Daryl karakterini oynayan Norman Reedus‘un ve müziklerinde yine üstat Akira Yamaoka‘nın çalıştığını öğrenmiş oldular.

Aşağıda FOX Engine ile geliştirilen bu interaktif teaser’ı bitirmeyi başaran bir oyuncunun youtube’a yüklediği videoyu izleyebilirsiniz. Unutmadan, interaktif PT teaser’ını oynayabilmeniz için PS4 sahibi olmanız gerektiğini belirtelim.

PT Teaser (Silent Hills) Tam Çözüm

Silent Hills

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar