Hitman Bloody Money Remastered Gelebilir!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Hitman oyununun geliştiricileri, seri oyunun en iyi ve beğenilen oyunu olan Hitman: Blood Money oyunu için yapılacan Remastered projesi için oldukça olumlu bakıyor.

Hitman-Blood-Money-1

Liderliğini Rasmus Hojengaard’ın üstlendiği ve IO Interavtive tarafından geliştirilmiş olan, Eidos Interactive şirketi tarafından da ilk olarak 13 Eylül 2005 yılında PS 2 ve sonraki dönemlerde de PS 3 ve Xbox oyun konsollarının yanı sıra, PC için de piyasaya sürülen Hitman: Blood Money oyunu, yeniden oyunculara sunulabilir.

Hitman oyunları arasındaki en beğenilen ve en değerli oyun olarak bilinen Blood Money, geçtiğimiz saatlerde firmanın resmi Twitter sayfasına yöneltilen bir soruyla gündeme geldi. Bir Hitman severin sorduğu Hitman: Blood Money oyunu için remastered düşüncesi olup olmadığıyla ilgiliyken, şirketin cevabı da yapmayı düşündükleri gerçek ancak; şuan piyasada olan diğer Hitman oyununa yoğunlaştıkları için fırsat olmadığı yönündeydi.

Hitman 4: Blood Money visited at www.games.ch

Serinin en değerli oyunundan sonra Hitman oyunları piyasaya sürülmüş olsa da, insanların isteği ve şirketinde düşüncelerine baktığımız zaman, remastered oyununun gelmesi oldukça normal karşılanacak. İlerleyen günlerde yeni bir Hitman oyunu neden olmasın?

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar