Hitman Bloody Money Remastered Gelebilir!

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Blood

Hitman oyununun geliştiricileri, seri oyunun en iyi ve beğenilen oyunu olan Hitman: Blood Money oyunu için yapılacan Remastered projesi için oldukça olumlu bakıyor.

Hitman-Blood-Money-1

Liderliğini Rasmus Hojengaard’ın üstlendiği ve IO Interavtive tarafından geliştirilmiş olan, Eidos Interactive şirketi tarafından da ilk olarak 13 Eylül 2005 yılında PS 2 ve sonraki dönemlerde de PS 3 ve Xbox oyun konsollarının yanı sıra, PC için de piyasaya sürülen Hitman: Blood Money oyunu, yeniden oyunculara sunulabilir.

Hitman oyunları arasındaki en beğenilen ve en değerli oyun olarak bilinen Blood Money, geçtiğimiz saatlerde firmanın resmi Twitter sayfasına yöneltilen bir soruyla gündeme geldi. Bir Hitman severin sorduğu Hitman: Blood Money oyunu için remastered düşüncesi olup olmadığıyla ilgiliyken, şirketin cevabı da yapmayı düşündükleri gerçek ancak; şuan piyasada olan diğer Hitman oyununa yoğunlaştıkları için fırsat olmadığı yönündeydi.

Hitman 4: Blood Money visited at www.games.ch

Serinin en değerli oyunundan sonra Hitman oyunları piyasaya sürülmüş olsa da, insanların isteği ve şirketinde düşüncelerine baktığımız zaman, remastered oyununun gelmesi oldukça normal karşılanacak. İlerleyen günlerde yeni bir Hitman oyunu neden olmasın?

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

1 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

2 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar