Immortal King güncelleştirildi, büyük ödüller dağıtılıyor!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Immortal King Güncelleştirildi

2011 yılının ekim ayında Almanya, Brezilya, Polonya, Türkiye’deki meşhur oyun Immortal King (bundan sonra IK olarak anılacaktır) tamamen güncelleştirildi. Elmas sistemi, koyu altın sandığı, oyun seviyesi, yepyeni oyun görüntüsü ve savaş ile birlikte toplam 5 özellik yüklendi. IK’in tamamen güncelleştirmesini kutlamak için oyun yayımcısı 337.com, oyunculara büyük ödüller hazırladı. Hem oyundaki yeni yüklenen koyu altın sandığından günde 9 kez çekiliş yapılabilir, hem de ödül olarak teçhizatlar kazanılabilir.

Ödül almak için lütfen tıklayın: http://tr.337.com/pages/600/ik-tr

Oyun: http://apps.337.com/tr/ik?src=tr;rome0;w;pr1

Ödül:
-1 tane 17.seviye mavi silah
-1 tane 21.seviye mavi sihir kitabı
-31 mavi zırh
-46 yeşil pelerin
-5 ordu emri
-20 ani uçuş
-100 altın
-20000 gümüş

Güncelleştirildikten sonra hem IK oyuncusu NPC kahramanına meydan okuyabilir, hem de oyuncular birbirine meydan okuyabilir. Tüm oyunculara emir ederek herkese sesinizi duyurabilirsiniz. Emriniz tüm oyuncuların ekranının ortasında çıkacak. Yeni mücadele “Troy iniyor” eklendi, arkadaşlarınızla beraber savaşmaya katılabilirsiniz, hatta sunucudaki birinci olan oyuncuya doğrudan meydan okuyabilirsiniz! Yeni yüklenen özellikle oyuncunun teçhizatlarını da görüntüleyebilirsiniz. Yeni yüklenen elmas sistemindeki çeşit lüks elmas, teçhizatlarınıza faydası olacak. Oyun seviyesi eski 100.seviyeden 110.seviyeye geçti, yeni savaşma haritası da eklendi. Yeni ekran görüntüsü yağlıboya gibi olur. Çiftlik sistemi de tamamen yenilendi, birçok günlük ve hafta sonu görevi de yüklendi. Hemen meydan okuyun!

IK başarıyla güncelleştirildiği için oyun yayımcısı 337.com, Ekim’de resmi sitede 5000 hediye paketi dağıtacak. Lütfen etkinlik sayfası: http://tr.337.com/pages/600/ik-tr ‘den hediye paketini alın! Hadi, arkadaşlarınızı davet ederek yepyeni IK dünyasına hemen katılın!

Benzer Yazılar

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

4 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Halo Wars 2 İçin Yeni Video

4 ay önce
Blood

Microsoft şirketinin ürünü olan Halo Wars 2 için, yeni bir fragman yayımlandı. Microsoft’un oyun dünyasına kazandırdığı en önemli oyun serilerinden olan Halo Wars 2, RTS tarzında karşılaşacağımız nadir ...

Yazıyla İlgili Yorumlar