Kehanet’te Yenilik Haftası Başlıyor!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Kehanet'te Yenilik Haftası

Kehanet Online anlaşılan ara yamalar ile oyuncularının isteklerine cevap verme geleneğini bozmuyor. Bir diğer ara yama 5 Eylül 2012’de.

Bunların ilki, Hazine Adasına gelen Zorlu Zindan. Bu zorlu zindandan düşen eşyaların Mor renkli, yani nadide olması oyuncuları bir hayli heyecanlandıracak.

İkinci olarak Kehanet Online’da  Yüzük ve Kolye Üretim devri başlıyor. Özellikle MMORPG oyunlarda baş tacı olan üretim safhası Kehanet’te bir hayli iddialı idi. Bu son eklenti ile oyuncular zırh, silah, yiyecek ve iksir üretimlerinin yanı sıra, artık birbirinden güçlü özelliklerle donanmış Yüzük ve Kolyelerden üretebilecekler.

Son olarak Bineklerin bağlarını kaldıran Bağ Kaldırma parşömeni Loto Sistemine eklenecek.

19 Eylül Büyük Eklenti öncesi  Kehanet Online yöneticilerinin oyuncu istekleri doğrultusunda hazırladığı bu yenilik paketi, sanırız zaten çok zengin içeriği ile herkesin başını döndüren Kehanet Diyarına, yepyeni bir soluk ve lezzet getirecek.

Kehanet Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

4 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Halo Wars 2 İçin Yeni Video

4 ay önce
Blood

Microsoft şirketinin ürünü olan Halo Wars 2 için, yeni bir fragman yayımlandı. Microsoft’un oyun dünyasına kazandırdığı en önemli oyun serilerinden olan Halo Wars 2, RTS tarzında karşılaşacağımız nadir ...

Yazıyla İlgili Yorumlar