League Of Legends ‘te Yeni Şampiyon!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Dünyanın en fazla oynanan oyunlarından olan League Of Legends için yeni Şampiyon geliyor. Ao Shin’in yerini alacak olan bu kahraman, Sihirdar Vadisine farklı bir hava katacak!

league-of-legends-aurelion-sol-1457476463

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Ao Shin isimli şampiyonun artık kaldırılacağını ve yerine ejderha şampiyonun getirileceği haberinin ardından, yeni şampiyonun Aurelion Sol olacağı belli olmuştur. Bilmemize rağmen, bu kadar çabuk ortaya çıkacağını beklemediğimiz Aurelion Sol, LoL resmi internet sayfasından duyuruldu. Ayrıca Şampiyonun detaylarını da aynı adresten görebilme imkanına erişebiliyoruz.

image-1-817x320

Etkili mesafesi orta seviye olan Aurelion Sol, kullanmakta olduğu yıldızlar ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Daha önemlisi ise, pasif yeteneği sayesinde daha fazla hasar kapasitesine sahip olan bu Şampiyon, deneyimli oyuncuların elinde daha sağlam bir hasar canavarına dönüşebilecek. Vadi’ye inmesine sayılı günler kala, Yıldızların Hakimi olarak gün yüzüne çıkacak. Aurelion Sol, sürekli olarak alan tesirli hasarlarla diğer oyuncuların oldukça canını sıkacak gibi görünüyor. Birbirinden değişik özelliklere ve muhteşem bir güce sahip olan Aurelion Sol, etkileyici bir şampiyon olacağa benziyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar