Motiga’dan Gigantic Duyurusu

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Gigantic

Washington, Bellevue’da tecrübeli bir ekip tarafından kurulan indie oyun geliştiricisi Motiga, geçtiğimiz günlerde yeni ve enteresan oyunları Gigantic‘in duyurusunu yaptı.

Free to Play modeli ile yayınlanacak olan Gigantic, guardian adı verilen devasa yaratıklara ev sahipliği yapan arenalarda 5’e 5 karşılaşmalara sahne olacak. Görsel yönüyle oldukça ilgi çekici görünen oyunun, taktiksel bir oynanışa da sahip olması planlanıyor.

2 yıldır geliştirilmekte olan Gigantic‘in 2015’te öncelikli olarak PC için yayınlanması hedefleniyor. Oyunun resmi sitesini ziyaret ederek Gigantic hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve gelecek alpha’sına katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Gigantic Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

God Of War 4

5 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

5 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar