Motiga’dan Gigantic Duyurusu

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Gigantic

Washington, Bellevue’da tecrübeli bir ekip tarafından kurulan indie oyun geliştiricisi Motiga, geçtiğimiz günlerde yeni ve enteresan oyunları Gigantic‘in duyurusunu yaptı.

Free to Play modeli ile yayınlanacak olan Gigantic, guardian adı verilen devasa yaratıklara ev sahipliği yapan arenalarda 5’e 5 karşılaşmalara sahne olacak. Görsel yönüyle oldukça ilgi çekici görünen oyunun, taktiksel bir oynanışa da sahip olması planlanıyor.

2 yıldır geliştirilmekte olan Gigantic‘in 2015’te öncelikli olarak PC için yayınlanması hedefleniyor. Oyunun resmi sitesini ziyaret ederek Gigantic hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve gelecek alpha’sına katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Gigantic Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar