PC’niz Final Fantasy XIV’ü kaldıracak mı?

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

FFXIV A Realm Reborn Benchmark

Final Fantasy XIV ilk kez yayınlandığında kapalı betaya katılmamış oyunculardan bazıları oyunun gereksinimleri açısından hayal kırıklığı yaşamışlardı. Oyun 2010’da yayınlandığında piyasadaki diğer MMORPG’lerden çok daha yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyordu.

Yeni yayınlanacak olan FFXIV A Realm Reborn‘da ise aynı hayal kırıklığını yaşatmamak adına yayıncı Square Enix bir benchmark testi hazırladı.

Final Fantasy XIV Benchmark

Sisteminizi zorlayacak şekilde kesilmiş 6 sahneyi render’layan benchmark testini buradan ücretsiz olarak indirip deneyerek, Final Fantasy XIV A Realm Reborn macerasına gerçekten hazır olup olmadığınızı görebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar