Pokemon GO Videosu Sızdırıldı!

Bu yazı 2 sene önce eklendi.
Blood

İlk duyurulmasının ardından, oyun severler tarafından büyük bir heyecana neden olan Pokemon GO ile ilgili oynanış video sızdırıldı.

Çocukluk yıllarımızdan sabahları iple çekmemize neden olan Pokemon’un oyunuyla ilgili duyuruların yapılmasından sonra büyük bir heyecan kaplamıştı. Şimdilerde ise, oyunla ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Zaman zaman insanlara farklı ve çeşitli bilgiler paylaşılmasına karşın, şimdi somut bir delille karşımıza çıkıyor. Son sızıntıyla birlikte, artık oynanış videosu yayınlandı.

Niantic Labs ‘ın CEO ‘su olan John Hanke’nin oyun panelinde oynanan ve bizlere Bulbasaur ‘ın yakalanma anını gösteren bir video büyük heyecan uyandırdı. Özellikle ilgi çeken durumlardan birisi olan Pokemon’un ilk yakalandıktan sonra Poke-Ball ‘ın sallanması ve Pokemon’un topa alışmaya çalıştığı efektler mükemmel bir oynanış sunacağının habercisi diyebiliriz.

İlgi çekici ve çocukluk yıllarımızda her zaman hayalini kurduğumuz bir Pokemon Eğitici olmamıza ramak kaldı diyebiliriz. Keza, Pokemon GO’nun bu yıl içerisinde iOS ve Android platformuna sunulması beklenirken, ilk olarak önümüzdeki ay içerisinde Japonya’da beta sürümü denenmesine müsaade edilecek.

Benzer Yazılar

God Of War 4

6 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

6 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar