Pokemon GO Videosu Sızdırıldı!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

İlk duyurulmasının ardından, oyun severler tarafından büyük bir heyecana neden olan Pokemon GO ile ilgili oynanış video sızdırıldı.

Çocukluk yıllarımızdan sabahları iple çekmemize neden olan Pokemon’un oyunuyla ilgili duyuruların yapılmasından sonra büyük bir heyecan kaplamıştı. Şimdilerde ise, oyunla ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Zaman zaman insanlara farklı ve çeşitli bilgiler paylaşılmasına karşın, şimdi somut bir delille karşımıza çıkıyor. Son sızıntıyla birlikte, artık oynanış videosu yayınlandı.

Niantic Labs ‘ın CEO ‘su olan John Hanke’nin oyun panelinde oynanan ve bizlere Bulbasaur ‘ın yakalanma anını gösteren bir video büyük heyecan uyandırdı. Özellikle ilgi çeken durumlardan birisi olan Pokemon’un ilk yakalandıktan sonra Poke-Ball ‘ın sallanması ve Pokemon’un topa alışmaya çalıştığı efektler mükemmel bir oynanış sunacağının habercisi diyebiliriz.

İlgi çekici ve çocukluk yıllarımızda her zaman hayalini kurduğumuz bir Pokemon Eğitici olmamıza ramak kaldı diyebiliriz. Keza, Pokemon GO’nun bu yıl içerisinde iOS ve Android platformuna sunulması beklenirken, ilk olarak önümüzdeki ay içerisinde Japonya’da beta sürümü denenmesine müsaade edilecek.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar