S2: Son Silah kapalı beta tarihi belli oldu

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Emre Yolyapan

S2: Son Silah kapalı beta

Joygame tarafından yaklaşık 1 ay önce duyurulan S2: Son Silah Joygame’in başarılı çalışmaları sonucunda hazır hale getirildi. FPS tarzında %100 Türkçe içeriği ve Türkçe seslendirmesiyle Son Silah 1 Haziran 2012 tarihinde kapalı beta olarak açılacak ve 12 Haziran 2012 tarihinde kapalı beta son bulacak.

Özel tim ekipleri ve gangsterlerin birbirleriyle olan mücadelelerini konu alan S2’de gangsterler bu şehrin kurallarını biz koyarız ve ne istersek yaparız mantığıyla hereket ederlerken özel tim ekipleri bunu engellemeye çalışıyor.

Etkili grafikleri harika seslendirmeleri ve kendinizi savaş alanında hissettiren atmosferi sayesinde S2 bu sene epey konuşulacak gibi gözüküyor. Sudden Attack’a benzer bir oyun olan Son Silah‘ın Türkçe olarak kapalı betası sunulacak diğer bir oyun olan Sudden Attack’la yakın tarihlerde duyurulması ve kapalı betalarının açılması bu oyunların arasında oyuncu bakımından bir çekişmenin olacağını da gösteriyor.

S2: Son Silah hakkında daha fazla bilgi ve oyuna kayıt olmak için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

S2: Son Silah Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar