Sonunda Call Of Duty Infinite Warfare Tanıtıldı!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Uzun süre hakkında yazılıp çizilen, birçok söylenti çıkartılan Call Of Duty ‘nin bu seneki oyununu Infinity Ward geliştirdi. Sonunda resmi fragmanı da yayınlanan Call Of Duty: Infinite Warfare oyunuyla ilgili detaylar haberimizde.

İlk oyunlarda karşımıza çıkan ve daha sonrasındaki Modern Warfare üçlü oyunun tamamını ve Ghosts oyununda da rol oynayan Infinity Ward tarafından geliştirilen bu senenin Call Of Duty oyununun, resmi tanıtım videosu sonunda yayınlandı. Son dönemde çıkan dedikoduların doğru olduğunu görebiliriz ancak, ondan önce çıkan söylentilerin yalan olduğunu bu video ile anlayabiliyoruz.

Son dedikodularda da bahsi geçtiği gibi, Ghosts serisini tamamen rafa kaldıran şirket, farklı bir hikayeyle yola devam ediyor. Çıkan yeni hikayeyle birlikte, oldukça uzak çağ işlenirken; uzayda geçen bir oyun söz konusu oluyor. Oyunun yapılan tanıtım videosunun sonunda, Call Of Duty: Modern Warfare sürümünden yenilenmiş bir kısımda yer almaktadır.

Call Of Duty: Infinite Warfare oyununu ön siparişle satın alanlara ise; bu yenilenmiş sürüm hediye edilecek. Yeni çıkartılan bu oyunla birlikte, ayrıca Battlefield ve Call of Duty arasında yer alan rekabet, yerini; Titanfall ve Call of Duty rekabetine bırakıyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar