The Witcher 3, 2015’in En İyisi!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

2015 yılı genelinde, dünyanın en prestijli sayılan ödüllerine sahip olarak büyük bir iş başaran The Witcher 3, tartışmasız, 2015’in en iyi oyunu oldu!

maxresdefault

Polonya’da ikamet eden CD Projekt Red imzasına sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt, geçtiğimiz yılın en iyi oyunu olmasının yanı sıra, birçok ödülle de bunu taçlandırdı. Satış rakamlarında ulaştığı başarının yanı sıra, neredeyse tüm incelemelerden tam puan alarak büyük bir başarı gösteren oyun, ayrıca en prestijli ödülleri almaya da doymadı. The Game Awards ve Global Gaming Awards gibi oyun sektörünün bir numaralı ödül törenlerinde boy göstermesinin yanı sıra, yüzlerce ödül aldı.

Oyun sektörünün istatistiklerini elinde tutan GOTYPicks, yaptığı araştırmayla birlikte, The Witcher 3’ün toplamda 166 farklı organizasyonda 2015 ‘in en iyi oyunu olarak gösterildiğini tespit etti.

11_The_Witcher_3_Wild_Hunt_Docks

Böyle büyük bir başarıyı sergileyen nadir oyunlardan olan The Witcher 3, açık ara 2015 ‘in en iyi oyunu olmasıyla birlikte, kırılması zor bir başarıya da imza atmış bulundu. 36 farklı organizasyonda ödül alan Fallout 4’ü de yabana atmadan, bilgisini vermiş olalım.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar