Theif Oyunu Beyaz Perdede!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Bu aralar sıklıkla rastladığımız video oyunlarının beyaz perdeye uyarlanmasına, bir yenisi daha eklendi. Theif oyunu da, sinemaya uyarlandı. İşte detaylar..

thief_bank_heist_mission-wide

İlk oyunu çıktığı zaman sene 1998 idi. Theif: The Dark Project ismiyle serinin ilk oyunuyla büyük bir başarı yakalayan Theif serisi, büyük başarının ardından devamlılık getirmek için 2 oyun daha piyasaya sürdü. Seri oyunlar arasındaki en iyi yapımlardan olarak gösterilen Theif oyunu, sürükleyici ve etkileyici bir yapıya sahiptir.

Ardından 2014 yılı içerisinde Square Enix tarafından oyunun telif haklarının tamamı alınarak, oyun tekrardan revize edilip, grafikteki iyileştirmelerle birlikte, yeni bir soluk kazanarak tekrar oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Serinin her oyunuyla farklı bir heyecan ve farkındalık yaratılmasıyla birlikte, son dönemde çıkan bir haberler, sinemaya uyarlanmasına kuvvetle ihtimal veriliyor. The Hollywood Reporter haberine göre, Los Angeles merkezli bir stüdyo olan Straight Up Films tarafından haklarının satın alındığı Theif, video oyunlarından film camiasına adım atan oyunlardan birisi olacak.

2991631-thief

Filmin senaryosunda Simon Boyes ve Adam Mason ikilisini göreceğiz ancak yönetmen veya diğer detaylar hakkında bilgi verilmedi.

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

4 hafta önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

5 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar