Ubisoft İndirimleri Steam’de!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Steam üzerinden alacağını Ubisoft oyunlarında indirim başladı. Şirketin önde gelen oyunlarından olan Far Cry, The Crew, Assassin’s Creed gibi yapımlarda, %75’e kadar indirimler oyuncuları bekliyor.

steam-1

Ubisoft şirketi, başta çıkarttığı yeni oyunlar olmak üzere, Steam’da bulunan tüm oyunlarına, %75 indirim uyguladı. Bu indirimle birlikte, PC platformunda oyun keyfine varacak oyuncularında yüzü gülecek diyebiliriz. Çünkü henüz geçen sene çıkan Assassin’s Creed: Syndicate, %50 indirimle birlikte 89.50 TL’e, Tom Clancy’s Rainbox Six: Siege ise, 119.93 TL fiyatıyla uygulanan %33 indirimle birlikte nasibini almış durumda.

ubisoft-2

En fazla dikkat çeken oyun ise, daha yeni yani; bu ayın başında piyasaya çıkmasına rağmen %20 indirimle sunulan Far Cry: Primal ‘ın orijinal fiyatı olan 150 TL’nin 120 TL ‘e çekilmesi olarak gösteriliyor. Fakat bu indirimli oyunlara sadece Tom Clancy’s: The Division ‘u eklenmedi. İndirimli oyunların keyfine doymak isteyenler için bu fırsat süresiz değil elbette ki.

Eğer bu indirimli oyunlardan faydalanmak istiyorsanız, Ubisoft’un sahip olduğu oyunlara Steam üzerinden 28 Mart 2016 tarihine kadar satın alacağınızı hatırlatmakta fayda var.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar