World of Battleships Resmi Sitesi Yayında

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

World of Battleships

Başarılı MMO World of Tanks ile tanıdığımız yayıncı Wargaming.net, deniz savaşlarını konu alan yeni oyunları World of Battleships resmi sitesini yayınladı. Geçtiğimiz ay Gamescom’da duyurulan World of Battleships 20. yüzyılın deniz savaşlarından esinlenilmiş bir aksiyon MMO oyunu.

Wargaming.net CEO’su Victor Kislyi’nin sözleriyle: “World of Battleships web sayfasını yayınlamanın heyecanını yaşıyoruz. Burayı deniz savaşlarını ve 2. Dünya Savaşı kruvazörlerini sevenler için buluşma noktası haline getirmek istiyoruz.”

Wargaming.net şu aralar World of Tanks ve World of Battleships‘in yanı sıra uçak savaşlarını konu alan World of Warplanes isimli bir oyun üzerinde de çalışıyor. World of Battleships için henüz bir çıkış tarihi belirtilmedi. Oyun hakkında daha fazla bilgi için World of Battleships resmi sitesini ziyaret edin.

World of Battleships Ekran Görüntüleri

 

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. faruk dedi ki:

    bu oyun muhteşem

  2. metin099 harika oyunlar. dedi ki:

    tank oyununu oynuyorum. ucak oyununda onay bekliyorum. gemiler oyununuda baslarsa indirir oynarım. ( elk_metin@hotmail.com.) nikim metin099..