WoW Aşkının Önüne Deprem Bile Geçemedi

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Blood

7.5 şiddetinde deprem olmasına rağmen World Of Warcraft oynamayı bırakamayan playerin, ilginç anları görenleri şaşırttı.

screenshot_3-1479221764

Hatırlayacağınız gibi, geçtiğimiz cumartesi günü Yeni Zelanda’da 7.5 şiddetinde deprem olmuştu. Aynı depremde 2 kişi hayatını kaybederken, birçok kişi de yaralanmıştı. Fakat bu deprem afeti yaşanırken ortaya çıkan bir video, görenleri oldukça şaşırttı.

World Of Warcraft oyuncusu bir adam, oyun oynarken yaşanan depremi hissetmesiyle birlikte, hafif bir hareketlenmeye başlasa da, en fazla yaptığı şey; masanın altına doğru eğilerek, oyun oynamaya devam etmek. O sırada bilgisayar üzerinden konuştuğu arkadaşlarına da deprem oluyor uyarsını vermesine rağmen kimsenin inanmamasıyla birlikte, oyunu da bırakamadı. Depreme rağmen oyuna devam eden adamın, daha sonra kalkıp yan odada ‘bebeğim’ diye seslendiği farklı biriyle olan diyalogu da, kameraya yansımış.

Normal şartlarda, depremin olmasıyla birlikte dışarıya kaçması beklenen ve insani duygularla ölüm korkusunu bir arada yaşaması beklenen bu adam, korkuyla karışık şok yaşamasına bağladığımız bu durumda, ciddi bir sarsıntı olmasına rağmen, WoW oynamaya devam etmesi de endişe uyandırdı.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

3 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

Yorum yapıldı

avatar