WoW Aşkının Önüne Deprem Bile Geçemedi

Bu yazı 6 ay önce eklendi.
Blood

7.5 şiddetinde deprem olmasına rağmen World Of Warcraft oynamayı bırakamayan playerin, ilginç anları görenleri şaşırttı.

screenshot_3-1479221764

Hatırlayacağınız gibi, geçtiğimiz cumartesi günü Yeni Zelanda’da 7.5 şiddetinde deprem olmuştu. Aynı depremde 2 kişi hayatını kaybederken, birçok kişi de yaralanmıştı. Fakat bu deprem afeti yaşanırken ortaya çıkan bir video, görenleri oldukça şaşırttı.

World Of Warcraft oyuncusu bir adam, oyun oynarken yaşanan depremi hissetmesiyle birlikte, hafif bir hareketlenmeye başlasa da, en fazla yaptığı şey; masanın altına doğru eğilerek, oyun oynamaya devam etmek. O sırada bilgisayar üzerinden konuştuğu arkadaşlarına da deprem oluyor uyarsını vermesine rağmen kimsenin inanmamasıyla birlikte, oyunu da bırakamadı. Depreme rağmen oyuna devam eden adamın, daha sonra kalkıp yan odada ‘bebeğim’ diye seslendiği farklı biriyle olan diyalogu da, kameraya yansımış.

Normal şartlarda, depremin olmasıyla birlikte dışarıya kaçması beklenen ve insani duygularla ölüm korkusunu bir arada yaşaması beklenen bu adam, korkuyla karışık şok yaşamasına bağladığımız bu durumda, ciddi bir sarsıntı olmasına rağmen, WoW oynamaya devam etmesi de endişe uyandırdı.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar