Funcom’un sıradaki MMORPG’si The Secret World

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

Anarchy Online, Age of Conan ve Bloodline Champions gibi oyunları ile tanıdığımız Norveçli yapımcı Funcom’un yeni MMORPG’si The Secret World, Illuminati, Templar ve Dragon isimli üç gizli topluluğun mücadelesini konu alıyor. Modern dunyada geçen oyun hepimizin bildiği doğaüstü efsanelerin (cadılar, zombiler ve hatta ejderhalar) gerçek olduğunu varsayıyor.

The Secret World’de vazgeçilen öğeler yalnızca elfler, cüceler değil; ayrıca klasik seviye atlama mantığından da vazgeçilmiş. Görevleri tamamladıkça yine tecrübe puanı kazanıyorsunuz fakat bu kez tecrübe puanlarınızı skill satın almak için kullanıyorsunuz. Oyun skill açısından çok geniş bir yelpaze sunuyor. Yapımcılar başlangıçta 500’ün üzerinde skill olacağından bahsediyorlar. Bu skill’ler mesafeli silahları, yakın mesafe saldırılarını ve büyüleri kapsıyor.

Henüz bir çıkış tarihi belirtilmedi fakat The Secret World uzun bir zamandır yapım aşamasında ve yapımcılar tarafından şimdiye kadar çok sayıda ekran görüntüsü ve video yayınlandı. Getirmeyi düşündükleri yenilikleri Age of Conan’da olduğu gibi başarılı şekilde uygulayabilmelerini umuyoruz.

The Secret World Ekran Görüntüleri

 

The Secret World GDC 2011 Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Emre dedi ki:

  Bu oyunu büyük bi heyecanla bekleyeceğim :))

 2. Emre dedi ki:

  ßu oyunun Çok geniş bir Kİtleye Hitab edeceğini düşünüyorum

 3. SandaiKitetsu dedi ki:

  Oyun ne zaman açılır acaba. İndirme linki fln varmı yoksa benmi göremedim fenaya benzemiyor oyun 🙂

 4. ßLueWoLF dedi ki:

  aylık ödemeli oyun mu olur yaa zaten bişeye benzemiyo