Gala Networks Europe yeni yılı kutluyor

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.
Castle Of Heroes
Basın Açıklaması:

Oyun içi etkinlikler açıklandı, MMO yayıncısı dünya çapında 20 Milyon oyuncuyu aştı.

Dünya çapında gPotato portalları üzerinden hizmet veren ve önde gelen ücretsiz online oyun yayıncılarından Gala Grubu dünyanın her yerinde toplam 20 Milyon kayıtlı kullanıcıyı geçtiğini duyurmaktan büyük bir kıvanç duymaktadır.  Gala Networks’un Avrupa şubesi olan Gala Networks Europe 2011 yılında fevkalade bir gelişme göstererek Gala grubunun gelişimine büyük katkıda bulunmuştur.

Gala Networks CEO’su Nicolas Pajot: “20 Milyon kullanıcıyı geçmek Gala Grubu için harika bir dönüm noktası ve her yıl ücretsiz MMO oyunlarımız için daha da büyüyen sadık bir oyuncu kitlesini yaratmak bizi büyük bir ölçüde gururlandırıyor. Ayrıca seçtiğimiz Allods Online, Dragonica ve Terra Militaris gibi başarımıza katkı yapan MMO oyunlarının Avrupa’lı oyuncular arasında çok tutulması ve kuvvetli bir oyuncu kitlesi oluşması bize ayrı bir kıvanç veriyor. Bu kıvancı da şimdiye kadar hazırladığımız en iyi Yeni Yıl etkinlikleri ile kutluyoruz. 2012 yılında Age of Wulin ve SEVENCORE oyunlarımızın betaları ile büyümemize daha da gaz vereceğimize inanıyorum.

Flyff

Gala Networks Europe Yeni Yıla rastgelen bu dönüm noktası başarısını gPotato.eu portalında bulunan bütün oyunları için ekstra-özel oyun içi etkinlikler düzenleyerek kutluyor.

Canaan Online kendi Yeni Yıl etkinliklerini sunacak. 21 Aralık – 4 Ocak tarihleri arasında Noel Baba’nın ortaya çıkacak; oyuncular oyun dünyasının değişik yerlerinden hediyeler ve şekerler toplayabilip onları Noel Baba ile takas edip kostümler, evcil yaratıklar ve binekler gibi eşsiz ödüller elde edebilecekler.

Castle of Heroes oyuncularını iki tane etkinlik bekliyor. Bugünden itibaren 3 Ocağa kadar oyuncular Castle of Heroes Noel kartlarını resim olarak hazırlayıp resmi foruma veya Facebook sayfasına postalayacaklar. Her giriş bir ödül kazandıracak ve en iyi 3 giriş, Kahraman Reset Kartı ve 2 kutu kahraman kartı içeren Yeni Yıl promosyon paketi ile ödüllendirecek. Bundan başka hayat ağacı etkinliğinin altında bütün oyuncular 19 Aralık’ta Castle of Heroes ekibinden içinde özel oyun içi hediyeler bulunan oyun içi bir email alacaklar.

Dragonica

Dragonica 10 Ocağa kadar Yeni Yılı kutu formunda, eşyalarla dolu ve sadece etkinlik zamanı oyuna girildiğinde alınabilecek olan anahtarla açılabilecek özel canavar yağma dropları ile kutluyor olacak. Dragonica’da şehirlere kar yağdıkça oyuncular özel kutsamalar kazanacak ve ortalık bembeyaz bir parti havasına bürünecek. Yepyeni zanaat sistemi ise yeni bir zindan eşliğinde yeni yıl için elden geçirilecek.

Flyff 29 Kasım’a kadar bütün sunucularında Noel Baba’nın ziyareti üzerine özel Noel etkinlikleri düzenleyecek. Kendisi Flaris’te olacak ve oyuncular şakacı hediye kutularını avlayabileceği özel görevi alabilmek için onu ziyaret edebilecekler. Bir oyuncunun 25 kutusu olduktan sonra bunları Noel Baba ile takas edebilecek. Bunun ötesinde bütün oyuncular Flyff’in Almanya’da 5.yıl dönümünü kutlaması nedeniyle özel bir ilgiye maruz kalacaklar. Daha fazla tecrübe,drop ve özel login etkinliği kazandıracak özel etkinlikler olacak.

Rappelz 18 Aralık ve 8 Ocak tarihleri arasında iki tane ana etkinlik düzenleyecek. İlk hediye Noel Baba’nın hediyesi olan gizemli yumurta. Yumurta kırıldığı zaman özel hediye eşyaları verecek fakat oyuncular yumurtayı kırabilmek için belirli eşyalara sahip olmak zorunda olacaklar. Oyuncuların kazanacağı ödüller yumurtayı hangi eşyalarla kırdığına bağlı olacak, bu yüzden oyuncuların kendileri için Noel Baba’nın bilmecesini bulmaları gerekecek. Bunun yanında özel Noel ağacı etkinlikleri drop, tecrübe ve lak mücadeleleri sunarken, GM’lerin önderliğindeki etkinliklerde oyuncular alabildikleri kadar çok hediye almaya çalışacaklar.

Bütün gPotato.eu takımı olarak hepinize mutlu yıllar dileriz!

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar